Ana Sayfa

Güven, bilgi, deneyim…

1997 Yılında Ataşehir’de kurulmuş olan Balet Turizm, TURSAB üyesi A Grubu Seyahat Acentasıdır. 2000 yılında IATA üyeliğine kabul edilmiştir.

Acentamız THY, LUFTHANSA, BRITISH AIRWAYS, AIR FRANCE, KLM, EMIRATES, SWISS AIR, ALITALIA, IBERIA, AUSTRIAN AIRLINES, TAROM, CZECH AIRLINES, CHINA AIR, SINGAPUR AIRLINES, DELTA, AMERICAN AIRLINES, MALEV, GULF AIR, AIR MOLDOVA, AZERBAYCAN HAVAYOLLARI, AEROFLOT, AIR ASTANA, AIR CANADA’nın da aralarında bulunduğu, 80 ulusal havayolunun Ataşehir çevresindeki tek yetkili seyahat acentasıdır.

TÜRK HAVA YOLLARI, PEGASUS Airlines, ONUR AIR, ATLAS JET, BORAJET ve SUN EKSPRESS ise Yetkili Satış Acentası olduğumuz milli havayollarımızdandır.

Amerika’da Yaz ve Dil Okulu

St. Timothy’s School-Maryland www.stt.org 14-17 yaş 14 Temmuz – 11 Ağustos Mc Donogh School-Maryland www.mcdonogh.org 10-17 yaş 16 Haziran-29 Haziran Yaz okulu programında her sabah 4 saat yoğun İngilizce dil kursu, öğleden sonra spor ve sanat aktiviteleri, oyunlar ve geziler yer almaktadır.

Amerika’da Lise Eğitimi

St. Timothy’s Boarding Girl High School (IB) Maryland ww.stt.org Garrison Forest Boarding Girl high School(AP) Maryland www.gfs.org sadece kız öğrenciler için yatılı.

Amerika’da İngilizce Dil Kursu

Howard Community College-Maryland www.howardcc.edu Programında haftada 24 saat (4 günx6 saat) yoğun İngilizce dil kursu yer almaktadır.

Geçen 15 yıllık süre içerisinde 1.000.000 dan fazla müşterimiz tercihleriyle bize onur ve güven vermişlerdir. tatil.com REZERVASYON kanalına üye olan acentamız, YURTİÇİ ve YURTDIŞI’ nda 80.000 den fazla otele, oto kiralama ve transfer şirketine direkt rezervasyon yapabilmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı paket turlarımızın tamamı, bu işte uzman olan otel rezervasyonu ve turlar konusunda sadece TATIL.COM sitesiyle çalışıyoruz.

Şirketimiz sahip olduğu BİNEK ve TİCARİ araç filosuyla da, hem bireysel hem de KURUMSAL müşterilerimize Haftalık, Aylık ve Yıllık OTO KİRALAMA hizmeti sunmaktadır.

adres2

 

Comments are closed.